Stokerli Katı Yakıtlı Kat Kaloriferi

Ürün No: Ürün Serisi: Ürün Grubu: PDF Dosyasını İndir:
12 12HWB-SF Stokerli Katı Yakıtlı Kat Kaloriferi

Katı yakıtlı stokerli (otomatik yüklemeli) kat kaloriferleri domestik tip kullanım amaçlı çelik kalorifer kazanlarıdır. Katı yakıtların otomatik yükleme ile yakılabildiği kazanlar ile gerek ısınma gerekse de serpantinli boyler takviyesi ile kullanma sıcak suyu elde edilebilir.

12HWB-SF serisi kazanlar yüksek verimli, uzun ömürlü, prizmatik, alevduman borulu, 2 geçişli ve karşı basınçsız kazanlardır. Kazan kontrol paneli üzerinde bulunan ilk işletme halinde manuel besleme için kullanılan on/off anahtarı, sürekli rejim halinde kullanılan on/off anahtarı, dijital termostat&termometre, yakıt bekleme süresini tayin eden dijital timer ve yakıt sürme süresini tayin eden ikinci dijital timer, fan ve fan muhafaza kutusu ile işletme ergonomisi sağlanmıştır.

Son derece sessiz çalışan ve termostat ile kontrol edilen fan sayesinde yakıtın yüksek verim ile tam olarak yakılması sağlanmıştır. Su sıcaklığı istenilen dereceye ulaştığında fan devre dışı kalarak ısıtma işlemi durdurulur ve kazan uyku pozisyonuna geçer. Sisteme ait sirkülasyon pompası ise çalışmasına devam eder.

Kategoriler: